מהו המחיר של סדנת שוקולד?  בפוסט זה תינתן סקירה של מגוון  סדנאות השוקולד ותשובה למהו מחיר סדנת שוקולד לילדים בSARINA שוקולד עין ורד.

סדנאות השוקולד מתאימות לכל הגילאים ולכל סוגי הקבוצות: משפחות, מקומות עבודה, קבוצות מטעם סוכני תיירות, קייטנות קיץ, בתי ספר, גמלאים, חינוך מיוחד, שיקומי ופרטיים.

 

הקבוצות שאנו מנחים כוללות קבוצות סגורות שמגיעות אלינו לצורכי חגיגת אירוע מסוים ו/או לחוות התנסות ביצירה ומתיקות: יום הולדת, מסיבת רווקות, סדנת שוקולד משפחתית, אירוע גיבוש, אירוח קייטנות,

סדנת שוקולד לילדי בת מצווה/ בר מצווה , סדנת שוקולד לגמלאים, סדנת שוקולד בדגש על כימיה או יזמות עסקית לבתי ספר, סדנאות לאוכלוסיות מיוחדות, חוויתיות, שיקומיות  וכו'…

 

.אנחנו ב SARINA שוקולד מנחים סדנאות שוקולד לקבוצות בלבד. כל סדנת שוקולד מותאמת לקבוצה שלה:

גם הסדנאות לפרטיים הנן לפי תיאום מראש.  אנו מפרסמים באתר של שרינה שוקולד מועדים לסדנאות שוקולד,  וכל מי שרוצה להשתתף מוזמן להתקשר אלינו ולהירשם למועד המועדף עליו. התשלום נעשה בעת ההגעה לסדנה, ההרשמה הנה לצורכי תכנון בלבד, ומטרתה מתן שירות מיטבי למשתתפי סדנת השוקולד.

התכנים של הסדנאות משתנים,  סדנאות השוקולד למבוגרים בד"כ יכללו הכנת פרלינים ואלו של הילדים הכנת ציור משוקולד במקום הכנת פרלינים,  משך הזמן של סדנת השוקולד תלוי אף הוא  במספר הפעילויות הנבחרות , וכך גם לגודל הקבוצה יש משקל בשקלול המחיר. ככל שהקבוצה גדולה יותר ניתן להציע מחיר אטרקטיבי יותר למשתתף.

 

המחיר של סדנת השוקולד נגזר מכל שלשת המשתנים: משך הזמן, התכנים וגודל הקבוצה וכולל סדנת שוקולד במתחם ייחודי, גדול, מרווח, מגונן, וניחוחות שוקולד בחללו.

המחיר לסדנאות השוקולד לילדים שמתקיימות בחופשות מבתי הספר: בחגים: חנוכה, פורים ,פסח, ובחופש הגדול בהן אנו מאפשרים לכל הורה להביא את הילדים הפרטיים שלו לאחד מהמועדים אותם פרסמנו באתר של שרינה שוקולד , פעילות של שעתיים בה מכינים 4 יצירות משוקולד הנו 100 ש"ח למשתתף. עד כה, במשך כל שנות הפעילות שלנו, הורים מלווים לא היו חייבים בתשלום, התשלום היה לכל ילד משתתף בכל גיל. כעת, עקב מגבלת המשתתפים שיש לנו כתוצאה מהנחיות משרד הבריאות, הורים שירצו להיות ליד הילדים ובעצם תופסים מקום של ילד/ה אחר יצטרכו לשלם עבור זכות זו, ויוכלו לעשות את הפעילות עם הילד/ה.

במקרה וההורה יעדיף שלא לשלם ולא לשבת ליד הילד/ה , יוכל לשבת באזור הפרגולה המגוננת. (ניתן להזמין קפה…).

לסדנאות שוקולד לקבוצות בכל הרכב אחר שמגיעות כקבוצה מגובשת יש לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר.

 

אנו יודעים גם להעשיר את סדנאות השוקולד בכיבוד ממטבח הקייטרינג שלנו שנמצא באתר.

 

בסדנאות לימי הולדת בד"כ הכיבוד המועדף הנו פיצה לכל משתתף, ואפשרות לעוגה להורים המלווים, (פינת קפה ושתייה קלה לילדים כלולים במחיר). בסדנאות למבוגרים ניתן להוסיף כיבוד קל עד ארוחה מלאה. הכיבוד הנו בתשלום נוסף בהתאם לתפריט שנבחר.

 

כל המתחם בשרינה שוקולד כשר וחלבי.(רבנות לב השרון) השוקולד והכיבוד
.
לקבלת הצעת מחיר לסדנת שוקולד לקבוצה אנא התקשרו: 077-5255370