סדנת מנהלים אופסייט בשרון


סדנת מנהלים הינה סדנה עם מספר משתתפים מועט, שבה מתכנסים המנהלים של החברה/ ארגון, בכדי לדון בדברים הכי מהותיים שיש לחברה.

אלה הם האנשים שסטנדרט האירוח הנדרש עבורם הינו הגבוה ביותר וכל מנהלת משאבי אנוש תחפש את המקום המתאים ביותר לארח את הצוות הבכיר.

הדבר הכי חשוב אותו דורשים המנהלים הינו האווירה: מקום שקט ומפנק שיאפשר ניתוק מהמשרד, ניתוק מהטלפונים, ניתוק מהשוטף ומהשגרה ויאפשר דיונים יעילים תוך כדי ריכוז מירבי וקבלת שירותים לרווחת המשתתפים.   רצוי גם שיהיה במקום נגיש ומרכזי.

לנו בשרינה שוקולד עין ורד, יש את האפשרות לענות על דרישות אלו :  האולם שלנו גדול,  ויהיה מאד מרווח לכנס המנהלים, האולם מכיל את כל אמצעי המדיה הנדרשים:  מקרן, ווי פיי…סאונד איכותי. , המקום עצמו שקט, טובל בירק ומשרה אווירה נעימה ורגועה,

האירוח שלנו כולל מגוון תפריטים.  כולם חלביים:  מכיבוד קל רץ, ועד תפריטי ארוחות מלאים  ומגוונים.

תעודת כשרות קיימת.

מבחינת המיקום:  מושב עין ורד שבשרון קרוב לכל מקום, נמצא בין כפר סבא ורעננה מדרום,  נתניה בצפון וכ 30 דקות מהפריפריה התל אביבית.

על מנת לצאת מהשגרה ניתן לגוון את סדנת הניהול בתכנים שהמקום יודע להציע:

מגוון סדנאות שוקולד, מארזי שי משוקולד, וסדנת תקשור (חדש!  לאמיצים שבינכם. לפרטים לחץ כאן).  סדנאות השוקולד יכולות גם להשתלב בתוך פעילות חברה אליה מצטרף יועץ אירגוני. (לפרטים נוספים לחץ כאן).

אנו בשרינה שוקולד נדאג שסדנת הניהול תהייה השגריר של שלל הפעילויות שהארגון יכול לקיים במתחם שרינה שוקולד בעין ורד.

(סדנאות שוקולד לעובדים, ימי גיבוש, אופסייטים, מארזי שי לחגים…) ותחילתו של שיתוף פעולה מתמשך.