השפעות הקורונה על שוק הנדל"ן מרחיקות לכת.

היכולת הטכנולוגית של עבודה מרחוק התפתחה, העבודה מהבית תופסת תאוצה, חלק מהחברות גילו ומגלות שהתפוקות של העובדים בעבודה מהבית טובות ואפילו עלו, והחיסכון הכספי ניכר.

 

אם אתם חברה ששוקלת מהלך התייעלות רחב הכולל צמצום שטחי המשרדים שלכם על ידי הכוונת חלק ניכר מהעובדים לעבוד מהבית ובכך לחסוך את עלות שכירת המשרדים והחזקתם, לאפשר לעובדים לחסוך זמן נסיעות יקר ולחסוך בהוצאות רכב והסעדה, מן הסתם תאלצו להתמודד עם "הפגיעה באיכות הפגישות הפנים אירגוניות"  ו"חוסר סינכרון בתהליך העבודה." (דה מרקר 08.07.20 ).

 

 

אנו בעלי ניסיון באירוח קבוצות לפעילות עסקית: (OFFSITE חברה).  אצלנו בשרינה שוקולד ניתן להשלים את קונספט "המשרד ההיברידי" על ידי התאמת המקום ו/או האולם למפגשים אינטראקטייבים עם העובדים ובינם לבין עצמם. קונספט זה של ויתור על שטחי משרדים, ומדי פעם מפגשים של קבוצות עבודה, בחללי עבודה מחוץ למשרד הוא קונספט חדשני,  להערכתנו ילך ויתפתח,  ואנו כבעלי אתר פיזי מעוניינים להשתלב ולהיות חלק ממנו.

 

אחת לשבוע, לחודש או לתקופה אחרת ,ניתן לשכור חלל עבודה כדוגמת האולם במתחם שרינה שוקולד, חלל עבודה גדול ומרווח שניתן להציב בו ריהוט מתאים, מאובזר ב  WIFI מהיר, מקרן,  וסביבה ירוקה ושקטה.

 

 

בשרינה שוקולד קיים מטבח אוכל חלבי וכשר, תפריטים עשירים וצוות עובדים שידאג להעניק למשתתפים לאורך כל הפעילות שירות אישי וחווית אירוח בסטנדרטים גבוהים. אנו מקום מסודר עם רישיון עסק וביטוחים.

 

האופציה של סדנת שוקולד או קינוחים שוקולדיים למשתתפים גם היא קיימת.

 

נשמח לקשר עם מקבלי ההחלטות בארגונכם להתאמת המקום לדרישות, ולמתן הצעת מחיר.

 

.